BSN NO XPLODE: BÖYLE ENERJİ VEREN BİRŞEY OLAMAZ

 

Geçenlerde eşim Yasemin’in Hollanda’dan BSN No-Explode getirmesiyle bu ürünü denemek zorunda kaldım J Aslında ben nitrik oksit tetikleyici olarak Weider’ın Amino Liquid Mega Forte’sinden şaşmam, fakat patron getirince bir şey diyemiyorsunuz ve kuzu kuzu kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

 

Şunu söylemeliyim ki NoXplode herkes için değil, en azından profesyonel sporcular arasında bile ne yaptığını bilen kişilerin kullanmasını tavsiye ederim. Ben bile 25 yıllık profesyonel sporculuk hayatımda en çılgınca şeyleri bile denememe rağmen böyle bir ürün görmedim desem yeridir; ki bendeniz kas yapma ve destek ürünleri, en iyinin en iyisi olan Eryetiş Kurtaral’ın bizzat kendisinden öğrenmiştim.

 

BSN No-Xplode Nasıl Kullanılır?No Xplode NASIL KULLANILIR? NE İŞE YARAR?

Tamam bu kadar çene çalmak yeter, size biraz bu ürün ile ilgili kendi tecrübemden bahsedeyim. Yasemin’in limonlu seçmesi sebebiyle, hiç sevmem, tadı çok kötüydü. Sonradan araştırmalarımda fark ettim ki bu ürünün yaban mersinlisi de varmış. Eğer kullanacaksanız eminim yaban mersinlisinin tadı biraz daha iyi olurdu. No-Xplode hazırlama aşamasında her zaman soğuk su kullanın ve asla çalkalamayın, kaşık ile yavaşça karıştırın! Ben bu ürünü bir ay boyunca aç karına kullanıp maksimum etki gördüm, üzerinde de zaten böyle yazıyor. Son öğününüzden en az 2 saat sonra almaya çalışın, ağır antrenmandan da en az 1 saat önce kullanın, zaten kanınıza karışması 30 dakikayı bulmuyor, bunu hissedeceğinize bahse girerim.

 

No Xplode İçindekiler Ne İşe Yarar?

Bilim ve teknolojinin son harikası olan L-Arginine Alpha-Ketoglutarate (AKG) sayesinde olsa gerek damarlarım, özellikle omuz başlarımda ve pazularımda cildimden fırlayacak kadar genişlediler. Eşim için ürkütücü bir görünüm, gerçekten! Nitrik Oksit, kan damarlarını sulandırarak genişlemesini sağlar ve bu şekilde daha fazla oksijen, hormonlar ve besinler kas dokularına taşınır.

 

No-Xplode içtikten 30 dakika içerisinde kaslarınıza enerji hücum ettiğini hissediyorsunuz, zaten 45 dakikayı buldu mu yerinizde duramıyorsunuz; gözlerinizde yıldızlar oluşuyor, çok hızlı hareket etmeye başlıyorsunuz, kalbiniz yerinde taklalar atarcasına hızlanıyor, ha birde çeneniz düşüyor ;) Bu olan değişimi sanırım ürünün içindeki aşırı derecede yüksek oranda bulunan patentlenmiş Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM) borçluyuz.

 ENERJİ VEREN GIDALAR

Bu ürünün dikkat edilmesi gereken yanı ise, içinde bulunan Methylxanthines yüzünden olsa gerek, 1 saat içinde enerji harcamaya başlamazsanız soğuk soğuk terliyorsunuz ve metabolizmanızın aşırı hızlanması sebebiyle hiper aktif eğilimler gösteriyorsunuz. Kafein değeri normal bir insan için oldukça yüksek sayılabilecek bu ürün ile beraber asla neskafe veya yeşil çay tüketmemelisiniz, bu sadece tansiyonunuzu yükseltir ve başınız dönmesine sebep olur!

 

Kişisel Not: Bu ürün çok yüksek kafein değerleri nedeniyle hydroxycut harcore gibi termojenik yağ yakıcılar  ile birlikte kullanılmamalı diye düşünüyorum. Ben cesaret edemedim ama deneyen varsa tecrübelerinizi duymak isterim. Lütfen bana email atınız!

 

BEL ÇEVRESİ KALINLIĞI NE KADAR OLMALI?Tamamı değerlendirildiğinde BSN No-Xplode oldukça kaliteli bir ürün. Daha evvel de uyardığım gibi dikkatle kullanılması gerekir, çünkü kaş yaparken göz çıkarmak istemezsiniz. İçeriğinde BCAA amino asitleri eklenebilseydi belki de çok daha üstün bir ürün olabilirdi. Ben oldukça memnun kaldım. Gerçekten yüksek kalitede bir destek gıdası, fakat söylediklerime inanmayın tabi, mutlaka kendiniz test edip onaylayın…

 


YENİ NESİL KREATİNLER İÇİN TIKLAYINIZ! Kaan Berberoğlu

Milli Sporcu

.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !