DAMBIL HAREKETLERİ: GÖĞÜS SIKILAŞTIRMA video

Göğüs kasları belki de vücudun en hızlı kuvvetlenen kas gurubudur. İri ve dolgun bir göğüs kafesinin, kişinin özgüveni üzerindeki olumlu etkisi tartışılmaz olsa gerek. Özellikle bayanlardan aldığım istekler üzerine göğüs toparlama, hacim kazandırma ve sıkılaştırma hareketleri videosunu bir izleyin.

 

Bu dambıl hareketi, komple olarak göğüs kasını geliştirmede vazgeçilmez önem taşır. Çeşitli nedenlerden dolayı formunu kaybetmiş, sarkmış göğüslerin dikleştirilip, toparlanması ve sıkılaşması için birebirdir. Bütün gövdenin kuvvet ve görünüşünü olumlu yönde etkileyen en faydalı temel dambıl hareketlerinin başında gelir. Toparlanma ve sıkılaştırmanın etkisiyle göğüsler daha dik, diri ve formda görüneceklerdir.

 

 

NOT: Göğüs kasları hareketleri yaparken, ellerin açıklığı omuz genişliğinden daha dar ise, göğüs kaslarının iç kısımları, daha geniş ise, dış ve yan kısımları daha etkili çalışır.

 

 

Mit dem Kaan Brustmuskel Workout zu einer muskulöseren Brust. In unserer Trainings-Serie stellen wir Ihnen Workouts für verschiedene Ziele vor. Unter anderem zeigen wir Ihnen, welches Brustmuskel Workout das Beste ist, um noch muskulöser und männlicher zu werdenBu dambıl hareketi, göğüs kasını sıkılaştırır, güçlendirir, hacim kazandırır ve büyütür. Göğüs kasını güçlü, sıkı ve dolgun yaparken aynı zamanda göğsü güzelleştirir ve ipeksi bir görünüm kazandırır. Göğüs kasının hücre yapısını genişletirken, göğsü büyütür. Göğüs kenarlarında çatlaklarınız varsa kasların şişmesiyle cildiniz gerilecek ve bu çatlaklar silinecektir. Gözle görülen etkileri; göğsün boyu ve ağırlığı artmakla birlikte göğüs daha dolgun bir görünüm kazanır..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !