EVDE EGZERSİZ: GÖĞÜS SIKILAŞTIRICI HAREKETLER


EVDE EGZERSİZ HAREKETLERİ GÖĞÜS SIKILAŞTIRMA Mit dem Kaan Brustmuskel Workout zu einer muskulöseren Brust. In unserer Trainings-Serie stellen wir Ihnen Workouts für verschiedene Ziele vor. Unter anderem zeigen wir Ihnen, welches Brustmuskel Workout das Beste ist, um noch muskulöser und männlicher zu werdenGöğüs kası yapmak isteyenlerimiz ve göğüs sıkılaştırıcı hareketleri merak edenlerimiz; işte aradığınız egzersiz hareketleri… İri ve dolgun bir göğüs kafesinin, kişinin özgüveni üzerindeki olumlu etkisi tartışılmaz olsa gerek. Özellikle bayanlar için göğüs sıkılaştırıcı hareketleri evde yapabileceğiniz şekilde hazırladım. Bu hareketleri yaparken hem göğüs kaslarınız hem de arka kol kaslarınız sıkılaşacağından kollarda sarkmalara da çok etkili bir formül olacaktır.

 

Formunu kaybetmiş göğüslerin sıkılaşması için birebir olan bu hareketler, bütün gövdenin kuvvetini ve görünüşünü olumlu yönde etkiler. Toparlanma ve sıkılaştırmanın etkisiyle göğüsler daha dik, diri ve formda görüneceklerdir. Göğüs kasları belki de vücudun en hızlı kuvvetlenen kas gurubudur, ama egzersiz sonrası protein tüketerek kaslarınızı beslemek zorundasın, bu noktayı atlamayın.



GENİŞ ARALIK ŞINAV ÇEKME

Meme Göğüs Çatlakları için

Klasik şınav pozisyonu alıp ellerinizi omuz hizasından biraz daha fazla aralayın. Gözleriniz hareket boyunca karşıya bakıyor olsun. Derin bir nefes alın ve göğüs kafesiniz yere deymeyecek kadar kendizi indirin.

Nefes verirken ellerinizi bastırın ve vücudunuzu yerden kaldırın. Geniş aralık şınav hareketi göğüslerin dışarıda kalan kısımlarını, yani koltuk altınıza yakın olan bölümlerini çalıştırmakta daha etkilidir.


İKİ TABURE ARASI ŞINAV ÇEKME
 

GÖGÜS SARKMALARINA KARŞI İki tane tabureyi yan yana koyup aralarına geçin. Ellerinizi taburelerin üzerine koyup şınav pozisyonu alın. Ayaklarınız yerde, gözleriniz karşıda olsun.


Taburelerin arasına kendinizi yavaşça indirip nefes alın. Derin bir nefes verirken ellerinizi bastırın ve vücudunuzu dirsekleriniz düzleşene kadar kaldırın. Yavaşça kendinzi tekrar aralığa indirin.


Bu şınav hareketi alt göğüs kasını daha etkili bir şekilde çalıştırır.









İKİ TABURE ARASI İNİP KALKMA

çatlaklara çözüm egzersizİki tabureyi ulaşabileceğiniz aralıkta yerleştirip birisine ellerinizi diğerine ise ayaklarınızı dikkatlice yerleştirin.

Taburelerin arasına kendinizi yavaşça indirip nefes alın. Derin bir nefes verirken ellerinizi bastırın ve vücudunuzu dirsekleriniz düzleşene kadar kaldırın. Yavaşça kendinzi tekrar aralığa indirin.










DİRENÇ LASTİĞİ İLE GÖĞÜS SIKILAŞTIRMA

göğüs toprlama hareketleriBir direnç egzersiz lastiği alıp kapıya veya her hangi bir direğe dikkatlice bağlayın. Bağladığınız yere sırtınızı verip tutaçları sağlam bir şekilde kavrayın. 

Derin bir nefes alın ve nefes verirken yumruklarınızı göğüs hizasında dirsekleriniz düzleşene kadar uzatın. Elleriniz önce ileri sonra birbirlerine doğru yaklaştırmaya çalışın. Bu pozisyonda iki saniye bekleyip göğüslerinizi iyice kasın. 

Yavaşça nefes alarak ellerinizin geriye başlangıç pozisyonuna dönmesine izin verin. Çok hızlı lastiğin etkisiyle gitmesine müsade etmeyin, bu omuzlarınızı incitebilir. 


 genç kizlar göğüsler ve dekolte dişiliğin sembolü. muhteşem bir dekoltede önemli olan sadece göğüs ölçüleri değil. gergin ve bakımlı görünmek. erkekleri etkilemenin yolları kadınların en büyük silahlarından biri olan dekolte güzelliği

NOT: Göğüs kasları hareketleri yaparken, ellerin açıklığı omuz genişliğinden daha dar ise, iç göğüs kasları, daha geniş ise, dış ve yan göğüs kasları daha etkili çalışır. Bu konuda hassas davranarak birkaç haftada bir baskıyı iç ve dış kaslara dağıtmanız daha simetrik ve dolgun bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

 

Eğer göğüs ve dekolte cildiniz yağlı ise pratik bir cilt maskesi ile egzersizlerden sonra boynunuza hatta dekoltenize uygulayabilirsiniz. Cilt bakımı maskeleri hem cildinizi besler hem de egzersizlerden sonra yapacağınız için kan dolaşımı arttığından cildinizi canlandırır.

 

 

 
.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !