İÇ BACAK ERİTME HAREKETLERİ video


jartiyer modelleriVücudumuzun diğer bölgelerinde olduğu gibi bacak bölgesindeki istenmeyen görüntü ve deformasyonlarda kişiler için problem olabilmektedir. Uzun, düzgün ve yeterli dolgunlukta bacaklara sahip olmak sadece jartiyer modelleri değil herkesin istediği bir özelliktir. İç bacaklarda yağlanmanın ve selülitin  en  temel nedeni,  kadın vücudundaki yağ tabakalarının yapısal özelliğidir. Yağ dokusu erkeklerde yatay, kadınlarda dikeydir. Bacak içlerinde, bu dikey yapı sebebiyle,  yağ hücrelerinin  kolayca birleşip birikmesine, yoğunlaşmasına ve deforme olmasına yol açar.

 

İkinci  bir neden,  kadın vücudunun  su toplama özelliğidir. Bu eğilim sonucunda yağ hücrelerinin içinde zamanla  sıvı toplanır. Giderek yağ hücreleri sertleşir ve kalınlaşır.

 

iç bacak egzersizleri
Beslenme alışkanlıkları,  hareketsiz yaşam, kahve, sigara ve bedenin duruş bozuklukları iç bacakların işini zorlaştırırlar. Bunlar tek başına yağlanmaya yol açmazlar ancak eğilimi arttırırlar. Bacaklar için bölgesel bir egzersiz çalışmasına göz atalım isterseniz. Eğer bir spor salonuna gidiyorsanız bu hareketi iç bacak için mutlaka programınıza eklemelisiniz. Özellikle bacaklarında yağ toplanan bayanlar için harikalar yaratabilecek bir egzersiz… Videoya bir göz atalım!


 

 


bacak sıkılaştırma egzersizleriBacaklardaki problemler; bacağın aşırı ince veya aşırı kalın ve yağlı olması, eğrilikler, diz yanlarında ve ayak bileklerinde aşırı yağ birikimi şeklinde sayılabilir. Hızlı kilo kaybettiğinizde kol, göğüs, bacak içi ve kalça sarkmaları olmaktadır. Bunların çözümü için sıkı bir diyet ile birlikte kasların kuvvetlendirilmesi ve sıkılaştırılması gerekecektir. Özellikle bacak kaslarının içerden cilt sarkmalarını germesini istiyorsanız mutlaka ağırlık çalışması yapmanız gerekecektir. İzlediğiniz bu video sizin için güzel bir başlangıç olabilir.

.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !