KALÇA EGZERSİZLERİ AYROBİK HAREKETLERİ video


selülit nasıl geçer?Kalçalarınız düşük veya poponuz düz ise hemen kendinizi üzmeyin! Popo kaldırma, kalça sıkılaştırma hareketleriyle istenilen toparlanmayı sağlayabilirsiniz. Bu konuda yapabileceğiniz çok güzel bir zayıflama egzersizleri programımız var. Bayanların en büyük hayali dışa bombeli, selülitsiz popo kaldırma ve kalçaları sıkılaştırma diye düşünüyorum.

 Selülit Giderici ve Cilt Sıkılaştırıcı  evde yapılan tüm egzersiz hareketleri

Erkekler kadınlardan bahsederken bir kadının kalçaları için 3 çeşit benzetmede bulunurlar: elma popo, armut popo ve düz popo... Her ne kadar yuvarlaklığı ve formuyla en ideal popo olarak elma popo lanse edilse de, bu program ile diğer iki formu da seksi kıvrımlara dönüştürmeniz içten bile değil… Sadece 8 dakikanızı alacak bu zayıflama egzersizleri size düşlediğiniz kalça sıkılaştırmasını getirecek ve popo kaldırma sağlayacak.

 

 

basen eritme hareketleri | kaanla spor hareketleri video


 

Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde oluşan ve derinin üst bölümünde pütür pütür görüntü bırakan bir hastalıktır.
Kalça sıkılaştırma ve seksi bacaklar için evde egzersiz yapabileceğiniz en iyi hareketler çömelme ve tek adım squat hareketleridir. Bu hareketler popo dikleştirme de ve selülit giderici olarak ta oldukça önem taşırlar. Bu yüzden bu hareketleri yaptıktan sonraki bacaklar ve kalçalarda et kesmesi dediğimiz sızılar oluşması normaldir. Unutmayın ki bu hareketleri kararlı bir şekilde sürdürdüğünüzde kalça ve bacaklarda yağ birikmesi oluşmayacak, lenf sistemi düzenli bir şekilde dolaşım gerçekleştirecek ve çok rahat ödem atacaksınız, bu da selülite karşı iyi bir korunma sağlayacaktır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !