SÜTUN GİBİ SEKSİ BACAKLAR İÇİN

 

Bir bayanın bacakları sanırım erkekler tarafından incelenen ilk anatomik yapısı oluyor. Benim tanıdığım büyün bayanlar bacaklarının seksi olmasını isterler. Peki seksi, sütun gibi güzel bacaklı diye kimleri tanımlarız? Jartiyer Modelleri mi? Nedir çekici bacakların sırrı? BACAKLARI İNCELTMEK

 

Popüler inanışın aksine, ince kassız bacaklar seksi değillerdir, çünkü topuklu ayakkabı giyilmesinin bile sebebi bacakları, daha doğrusu baldırları kaslı görünümüne sokmaktır. Hepimiz biliyoruz ki bir bayan topuklu ayakkabı giydiği zaman daha çekici görünecektir. İster kot pantolon altına olsun ister iş takımının, topuklu ayakkabılar size daha şık bir görünüm kazandırır. Pekala, burada olay ayakkabının topuğu değil, giyildiğinde bacaklara verdiği şekildir. Topuğunuz ayak parmaklarınızdan daha yukarı bir açıya sokulduğu zaman vücut ağırlığınızı baldır kaslarınıza doğru kaydırıyorsunuz ve bacak kaslarınızı sıkılaştırmak zorunda kalıyorsunuz. İşte bu yüzden bayanların bacakları bir anda çekicilik kazanıyor.

 

Bacak Kasları Sıkılaştırma Hareketleri

 

SQUAT ZIPLAMA

arretieren sie eine langhantel (am besten an einer multipresse) auf höhe der taille. Dann seitlich danebenstellen, die stange unterschreiten und auf der anderen seite weider aufrichten. zurück in die ausgangsposition (hin und zurück = 1 weiderholung)
Çömelme pozisyonunda harekete başlayın, ayaklarınız omuz genişliğinden daha aralık olsun. Hareket esnasında diziniz ayak parmaklarınızdan daha ileriye gitmesin, bu dizlerinizin sakatlanmasına sebebiyet verebilir. Ayak parmaklarınız dışarıya dönükken mümkün olduğunca yukarıya sıçrayın. Yer düşerken yeniden çömelme pozisyonuna geçin, dizler 90 derece bükülü şekilde… 4 setten 15 tekrar yapmaya çalışın.

 

YOGA TOPUYLA BACAK SIKILAŞTIRMA

bacakları inceltme
Sırtüstü yere uzanıp topuklarınızı yoga topunun üzerine yerleştirin. Ellerinizi yanlarda tutarak kalçanızı yerden kaldırın. Poponuzun yere değmesine izin vermeden topu ayaklarınızın altında yuvarlayarak kalçalarınıza mümkün olduğunca yaklaştırın. Yavaşça tekrar başlangıç pozisyonuna dönün. 4 setten 15 tekrar yapmaya çalışın.

 

Kaan Berberoğlu
Milli Sporcu
.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !