YAN YAĞLAR NASIL YAKILIR?

yan yağlar nasıl erir yanları eritmenin yolları göbek ve kalça eriten hareketler videosu

Belinizi çevreleyen yan yağları yakmak istiyorsanız, önce yediklerinizi kontrol altına almanız gerekiyor; ama egzersiz de şart. Çünkü yanları eritmek için egzersiz yapmadan istediğiniz düz ve sıkı görünüme kavuşmak biraz zor görünüyor.

 

Bel İnceltme Hareketleri yan yağlar nasıl erir

Diyelim ki, aslında yanları eritme değil de, yan karın kaslarının daha güzel ve seksi görünmesini istiyorsunuz. Veya bel hareketleri ile etkileyici ince bel… Çözüm yine aynı: yanları sıkılaştırma egzersizleri! Şunu söylemeden geçemeyeceğim: karın kasları aslında beli çevreleyen tüm kasları içerir. Buna karın kası, yanlar, bel kasları ve abdominal duvar da dahildir. Eğer dik durmak, sırt ağrılarından bel ağrılarından kurtulmak istiyorsanız bu kasların tümünü kuvvetlendirmek zorundasınız. yan yağları eritme hareketleri bel inceltme kaslı erkek vücudu

 

 

Öte yandan karın egzersizi yapmanın, yan yağları eritmek için yerlerde yuvarlanıp günde 100 mekik çekmenin de bir şey kazandırmadığını düşünüyorsunuz. Peki, ne yapmalı? Karnınızdaki yan yağları eritmek için son derece kolay, yanları eritmek için hareketler…

 

 

YANLARI ERİTMEK İÇİN HAREKETLER

 

yan yağları yaktıran spor hareketleriElinize uygun bir sopa alıp yumuşak bir zemine oturarak bacaklarınızı denge için açın. Sopayı boynunuzun arkasından omuzlarınıza yerleştirin ve ellerinizi uçlarına koyun. Momentum kullanmadan sadece karın kaslarınızı ile kendinizi mümkün olduğunca sağa doğru çevirin. Sonra karın kaslarınızı sıkarak, sopayı tersi istikamette sola doğru çevirin. Hızlanmamaya ve sadece karın kaslarınızı kullanmaya özen gösterin. Hareketi yanlarınızda yanma hissedene dek yapın.

 

Yumuşak bir zemine sırtüstü yatıp dizlerinizi bükün ve ayaklarınızı poponuza çekin. Elleriniz kafanızın arkasında olsun. Sağ ayağınızı sol dizinize yerleştirip derin bir nefes alın. Nefes verirken karın kaslarınızı sıkıp sol dirseğinizi havada bulunan sağ dizinize değdirmeye çalışın. Nefes alarak yavaşça tekrar uzanın. Bu mekik hareketini 15 tekrar yaptıktan sonra diğer dizinizi kaldırın ve sağ dirseğinizi değdirmeye çalışın. Hareket boyunca momentum kullanmadan sadece karın kaslarınızı sıkılaştırarak kendinizi yerden kaldırmaya özen gösterin. Acele etmeyin, tekniğe sadık kalın!

 

 

 

Yumuşak bir zemine sırtüstü yatıp dizlerinizi hafif bükün. Sol elinizi kafanızın arkasına koyup sol poponuzu yerden kaldırabilecek şekilde yan dönün. Sağ dirseğinizi denge kurabilmek için yere dayayın ve ayaklarınızı bitişik bir şekilde havaya kaldırın. Nefes verirken karın kaslarınızı sıkıp sol dirseğinizi göbek deliğinizin hizasına kadar çapraz bir şekilde kaldırın. Nefes alarak yavaşça tekrar uzanın. Bu mekik hareketini 15 tekrar yaptıktan sonra taraf değiştirin. Hareket boyunca momentum kullanmadan sadece karın kaslarınızı sıkılaştırarak kendinizi yerden kaldırmaya özen gösterin. Ayaklarınızı yere indirmeyin. Acele etmeyin, tekniğe sadık kalın!

 

 

Yumuşak bir zemine sırtüstü yatıp dizlerinizi bükün ve ayaklarınızı poponuza çekin. Elleriniz kulaklarınızın yanında açık olsun. Derin bir nefes alın ve nefes verirken karın kaslarınızı sıkıp ellerinizi havada buluşturun ve çaprazlama sağ dizinize değdirmeye çalışın. Nefes alarak yavaşça tekrar uzanın. Bu mekik hareketini 15 tekrar yaptıktan sonra diğer dizinize değdirmeye çalışın. Hareket boyunca momentum kullanmadan sadece karın kaslarınızı sıkılaştırarak kendinizi yerden kaldırmaya özen gösterin. Acele etmeyin!

 

 

 

Bir mekik çekme sehpasına uzanıp ayaklarınızı yerleştirin. Ellerinizi başınızın arkasında kenetleyip kendinizi sehpadan kaldırın. Hareket boyunca belden yukarısı havada kalacak şekilde ayarlayın ki karın kaslarınız sürekli kasılı kalsın. Yavaşça bir sağ dirseğinizi bir sol dirseğinizi çaprazlama diğer bacağınızın hizasına getirip geri dönün. Momentum kullanmamaya özen gösterin. Hareketi karnınızda yanma hissedene dek yapın.

 

 

 

ne kadar yağ yakılır yağ yaktıran hareketler göbek ve kalça eriten hareketler videosu

Sağ elinize orta ağırlıkta bir dambıl alıp sol elinizi başınızın arkasına koyup ayaklarınızı denge için açın. Yavaşça dambılı bacağınıza temas ederek dizinize indirin. Sadece karın kaslarınızı kullanarak tekrar doğrulun. Hareket süresince karın kaslarınızı sıkmayı bırakmayın. Yanlarda yanma hissi hissettiğinizde taraf değiştirin.

 

 

 

 bel inceltme hareketleri ince belli olmak için

İNCE BELLİ OLMANIN SIRLARI

İnce bele sahip olmak için sadece yan yağlar nasıl erir diye düşünmeyin, bel hareketlerine de özen gösterin. Karnın ön ve yan tarafları güçlendirilirken arka kısmının zayıf kalması ileride siyatik gibi çok büyük problemler doğurabilir. Lütfen dikkatli ve dengeli olun!

 

 

 

BEL İNCELTME HAREKETLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

 

 

.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !